Kupując zabawki dla swojego psa rasy Beagle, należy pamiętać o kilku rzeczach. Wszystkie psy uwielbiają piłki, ale różne zabawki podobają się różnym typom psów. Dla psa rasy Beagle najlepsze są zabawki, które dają jakiś impuls lub biją sercem. Nie powinny też być odłączane. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, jak wybrać najlepsze zabawki dla Twojego Beagle’a. Kiedy już będziesz miał swoją listę w ręku, idź na zakupy!

Zabawki dla psów rasy Beagle powinny mieć bicie serca

Jeśli masz szczeniaka rasy Beagle, powinieneś poszukać zabawki z bijącym sercem. Dzieje się tak dlatego, że bicie serca w zabawce zapewni psu kojące doznania. Powinna ona również zawierać jakiś zapach lub dźwięki, które spodobają się Twojemu psu. Powinna także zawierać ciepłe opakowanie, aby Twojemu szczeniakowi było ciepło podczas zabawy. Zabawka dla psa Beagle z biciem serca powinna wystarczyć na co najmniej dwa tygodnie ciągłego użytkowania.

W miarę jak Twój Beagle rośnie od szczeniaka, poprzez dorosłego, aż do seniora, jego potrzeby w zakresie zabawek będą się zmieniać. Rozmiar i faktura zabawek również powinny ulec zmianie. Starsze Beagle uwielbiają gryźć różne przedmioty, ale ich obecne zabawki mogą być zbyt twarde. Dobrym pomysłem jest przestawienie ich na zabawki dla psów seniorów. Starszy Beagle nie może gryźć tak mocno jak szczeniak, więc zabawka powinna być miękka i elastyczna.

Kiedy Twój szczeniak ząbkuje, upewnij się, że ma do dyspozycji kilka zabawek do gryzienia. KONG może pomóc złagodzić ból związany z ząbkowaniem. Są one zazwyczaj czarne lub czerwone i przeznaczone dla szczeniąt do dziewiątego miesiąca życia. Zabawki z węzłami krzyżowymi są idealne do aktywnego ząbkowania. Zawierają one cienką linkę, która jest zawiązana wewnątrz zabawki. Trwałość tych zabawek sprawia, że są one doskonałym wyborem dla ząbkujących szczeniąt.

Zabawki z biciem serca działają uspokajająco na szczenięta i często mają kształt szczeniaka. Dzięki nim szczenię może przypomnieć sobie o swoich kolegach z miotu, czując ich ciepło. Mogą one nawet naśladować przytulanie się do innego zwierzęcia. Podobną zabawką jest Smart Pet Love, która nie jest poduszką, ale ma bicie serca i nadaje się do podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, możesz kupić zabawkę z biciem serca, którą można prać w pralce.

Nie powinny być zbyt twarde

Zabawki dla psów rasy Beagle nie powinny być zbyt trudne dla Twojego psa. Beagle jest z natury ciekawskim psem, który godzinami bawi się zabawkami. Pamiętaj, aby wybierać zabawki wykonane z trwałych materiałów. Psy mogą stać się zachłanne i połknąć całe zabawki, jeśli pozostawi się je bez nadzoru. Ponadto Beagle to psy towarzyskie, które uwielbiają kontakt z właścicielem. Jeśli pozostawisz je na zbyt długo bez opieki, prawdopodobnie będą gryźć zabawki.

Czytaj więcej:   Jak założyć hodowle psów Beagle

Dla swojego Beagle’a możesz kupić układankę z obracającym się dyskiem, która zapewni mu rozrywkę na wiele godzin. Ta zabawka ma cztery warstwy, które pies może obracać, aby znaleźć smakołyki. Beagle pokochają te zabawki, ponieważ nauczą się obracać dyski w poszukiwaniu smakołyków. Jeśli chcesz podarować swojemu psu układankę z obracającymi się dyskami, zapoznaj się z ofertą firmy Outward Hound i Amazon. Zabawki te można również kupić w innych sklepach, takich jak PetSmart.

Oprócz trwałości, zabawki dla psów rasy beagle nie powinny być zbyt trudne do gryzienia dla Twojego pupila. Okres ząbkowania to bardzo ważny etap, dlatego powinieneś kupować różne zabawki do gryzienia. Przez kilka pierwszych miesięcy miękkie, gumowe zabawki do żucia mogą pomóc złagodzić ból związany z ząbkowaniem. Dodatkowo możesz wybrać zabawkę z wyżłobioną powierzchnią, którą pies będzie mógł żuć.

Jeśli chcesz dać swojemu Beagle’owi zabawkę, która nie jest zbyt twarda dla zwierzęcia, dobrym wyborem będzie piłka. Zabawki te można podrzucać kilka razy, a większość psów lubi za nimi gonić. Pamiętaj jednak, że silny nos beagle’a szybko go zmęczy. Wybierz więc zabawkę, która mieści się w pysku i którą można rzucać na rozsądną odległość. Uważaj na lekkie zabawki, ponieważ łatwo się rozrywają.

Zabawki powinny mieć pewną sprężystość

Zabawki dla szczeniaka rasy Beagle nie powinny być zbyt twarde ani łatwo się łamać. Szczeniak musi mieć trochę swobody, aby mógł je żuć bez ryzyka uszkodzenia szczęki i nowych zębów. Zabawki nie powinny się tłuc, ponieważ stwarza to ryzyko zadławienia. Zabawkami, które dają dużo radości, mogą być kongi i patyczki do gryzienia Timişoara. Inne popularne kształty dla ząbkujących szczeniąt to Kong Goodie Bone. Dobry Kong ma rowki, które ułatwiają szczeniakowi chwytanie zabawki.

Kupując zabawki dla psa, pamiętaj, że rozmiar Twojego Beagle’a może mieć wpływ na trwałość zabawki. Na przykład duże piłki są bezużyteczne dla małych psów. Duże zabawki powinny być większe niż dla małych psów. Rozmiar i sposób użytkowania zabawki decydują o jej trwałości. Jeżeli Twój pies lubi bawić się w wodzie, kup zabawki, które pływają. Dobrym rozwiązaniem dla Twojego Beagle’a może być piłka, która unosi się na wodzie.

Wybierając zabawkę, pamiętaj, że Beagle uwielbiają gryźć. Jeśli Twój Beagle jest znudzony, prawdopodobnie zacznie niszczyć Twoje rzeczy. Najlepsze zabawki dla Beagle’a mają pewną sprężystość i są wytrzymałe. Zabawki, które dają trochę swobody, zapewnią Twojemu psu zajęcie, kiedy jesteś w pracy lub na wakacjach. Uchronią również Twoje trampki i inne przedmioty przed zniszczeniem.

Zabawki nie powinny być odłączane

Zabawki dla szczeniaka rasy Beagle mają kluczowe znaczenie dla jego zdrowia i bezpieczeństwa. Beagle lubią gryźć swoje zabawki i nie powinny dostawać małych, odczepianych elementów. Kupując nowe zabawki dla szczeniaka, należy je dokładnie nadzorować, aby mieć pewność, że nie dostaną się one do małych części. Ponadto należy unikać zabawek wykonanych z jedzenia lub przypominających przedmioty osobiste.

Czytaj więcej:   Najlepsze zabezpieczenie przed kleszczami dla psa

Zabawki dla psa rasy Beagle powinny być atrakcyjne dla zmysłów Twojego szczeniaka. Szukaj zabawek, które mają zapach lub wydają dźwięki, które przyciągają uwagę szczeniaka. Najlepiej, jeśli zabawki te wystarczą na ponad dwa tygodnie ciągłej zabawy. Powinny być również wystarczająco wytrzymałe, aby służyły przez kilka lat. Zabawki, które można odczepić, łamią się lub rozpadają, a Twój szczeniak w końcu je zużywa.

Przy zakupie zabawki dla szczeniaka należy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Najlepsza jest zabawka wykonana z wysokiej jakości gumy, odpornej na przebicie. Zabawki wykonane z nietoksycznej gumy będą uwalniać smakołyki w sposób trudny dla szczeniaka. Można również wybrać zabawki o nieregularnych kształtach, które zapewnią szczeniakowi wiele godzin rozrywki. Jeśli zabawka dla szczeniaka nie jest zdejmowana, możesz ją łatwo wymienić.

Jeśli szczeniak nie lubi rozrywać swoich zabawek, wypróbuj zabawki wykonane z pluszu. Takie zabawki zapewnią Twojemu szczeniakowi interaktywną zabawę i czas spędzony na przytulaniu. Materiał, z którego są wykonane, sprawia, że zęby i dziąsła szczeniaka są zdrowe i stymulowane. Zabawki te mogą być używane do aportowania, żucia i zabawy z innymi zabawkami. Powinny być miękkie, aby pies nie mógł ich rozerwać.

Nie powinny być zbyt duże

Zabawki dla psów rasy beagle nie powinny być zbyt duże. Mogą one stanowić zagrożenie zadławieniem. Beagle bywają szczególnie łakome i mają tendencję do gryzienia wszystkiego, co wpadnie im w ręce. Zdarzało się nawet, że połykały swoje zabawki w całości! Pamiętaj, aby przed zakupem zabawki sprawdzić jej rozmiar. Poniżej podajemy kilka sugestii dotyczących rozmiarów zabawek dla Twojego Beagle’a. Wybierz zabawkę z małą, antypoślizgową podstawą.

Miękka piłka do skakania, która odbija się po rzuceniu, sprawi Twojemu Beagle’owi wiele radości. Dobrym wyborem jest gumowa piłka, którą łatwo rzucić i która zostanie wchłonięta przez zęby Twojego Beagla. Ten rodzaj zabawki jest również świetny do gryzienia i interaktywnej zabawy. Wybierz taką, która ma dużą, miękką zabawkę. Upewnij się, że psu łatwo jest dostać się do piłki.

Pomimo ich wielkości, możesz wybrać zabawkę, która zapewni Twojemu Beagle’owi rozrywkę. Na przykład miękka gumowa zabawka do żucia pomoże złagodzić ból związany z ząbkowaniem. Zabawki te są dostępne w kolorze czarnym lub czerwonym. Zabawki przeznaczone do aktywnego ząbkowania to zabawki typu „węzeł krzyżowy”. Zabawki te są minimalnie wypchane i mają wewnętrzną linę z węzłami. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe. Wybierając zabawkę dla swojego Beagle’a, nie zapomnij wybrać takiej, która będzie pasowała do wielkości i osobowości Twojego pupila.

Wybór odpowiedniej zabawki dla szczeniaka rasy Beagle jest niezwykle ważny. Musisz wybrać różne zabawki, aby znaleźć tę, która najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego szczeniaka. Chociaż większość psów uwielbia piłkę, musisz wziąć pod uwagę sposób, w jaki bawi się Twój pies. Szczeniak rasy Beagle może być łagodnym psem, który lubi gryźć miękką, gumową piłkę, ale jeśli Twój pies jest wielkim gryzipiórkiem, musisz wybrać zabawkę przeznaczoną dla tego typu psów.