Ile kosztuje pies rasy Beagle z zarejestrowanej hodowli ZKwP? Z tym pytaniem boryka się wbrew pozorom dosyć spora liczba osób, pragnących zakupić psa z tej rasy. Nie ma w tym nic dziwnego- psy pochodzące z certyfikowanych hodowli potrafią kosztować naprawdę sporo. Czy oznacza to, że jeżeli nie mamy odpowiedniej ilości gotówki, to nie możemy kupić psa tej rasy? Oczywiście, że nie, dlatego też postanowiliśmy sprawdzić, jak działa pozabankowa karta kredytowa.

Czym charakteryzują się psy z rasy Beagle?

Jeżeli chodzi o wygląd, to psy rasy Beagle charakteryzują się przede wszystkim stosunkowo niewielkimi rozmiarami- samiec osiąga 36–41 cm oraz 10 do 11 kg masy ciała, natomiast samica 33–38 cm oraz 9-10 kilogramów masy ciała. Jeżeli chodzi o ubarwienie, to najczęściej są to trójkolorowe, łaty w odcieniach bieli, czerni oraz brązu. Jeżeli zaś chodzi o jego zachowanie, to przyjmuje się, że jest on o psem o stosunkowo łagodnym zachowaniu- jest on co równie ważne cierpliwy, oraz inteligentny-z tego też względu nadaje się on z powodzeniem dla domu z dziećmi. Może być on również wykorzystywany jako pies myśliwski.

Dlaczego warto kupować psy z hodowli ZKwP?

Zakup psa z renomowanej certyfikowanej hodowli, daje nam znacznie większe prawdopodobieństwo, że nasz pies będzie pozbawiony różnego rodzaju chorób genetycznych. Psy tej rasy są genetycznie narażone na padaczkę, dysplazję czy też różnego rodzaju choroby oczu. Kupując psa z podejrzanej hodowli, nie mamy pewności, na co chorowali jego przodkowie. Ponadto jeżeli sami zamierzamy założyć w pełni legalną hodowlę psów tej rasy, to w zasadzie jedyną legalną opcją jest zakup psa z hodowli ZKwP.

Czytaj więcej:   Pies rasy Beagle - Historia Rasy

Jak wygląda sprawa kredytu na zakup psa rasy beagle?

Nie ma co się oszukiwać- zakup psów rasowych w Polsce to bardzo często koszt nawet kilku tysięcy złotych, a beagle w tej kwestii nie odbiegają od normy. Co, jednak jeżeli nie mamy odpowiednio dużo gotówki, a nasz bank albo nie chce udzielić nam kredytu, albo jest on dla nasz znacznie niekorzystny? Rozwiązaniem w tej kwestii może być karta pozabankowa karta kredytowa. Czym w zasadzie się ona różni od jej bankowego odpowiednika? W zasadzie niczym, gdyż obie często służą do pokrycia wydatków w wysokości do kilku tysięcy złotych – bardzo często jednak okazuje się, że pozabankowa karta kredytowa oferuje lepsze warunki niż bank. Jeżeli więc chcemy koniecznie kupić pieska rasy beagle z hodowli ZKwP, a nie mamy na to pieniędzy, to warto skorzystać z pozabankowej karty kredytowej lub z pożyczki na raty online.

Podsumowanie

Zakup beagla z hodowli ZKwP może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy nam na tym, aby nasz pies był zdrowy, a jego rodzice nam znani. Niestety, taki zakup do tanich nie należy, nie oznacza to jednak, że musimy z niego rezygnować, gdyż możemy skorzystać spoza bankowej karty kredytowej, dzięki której możemy wziąć kredyt na kupno naszego psa. Pamiętajmy, że radość z posiadania własnego, rasowego czworonoga może okazać się znacznie cenniejsza, niż koszty, jakie poniesiemy na jego zakup.